k2FtbBdWr1

В області триває реалізація Програми Світового банку з підтримки прозорого управління земельними ресурсами

1

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбулось чергове засідання робочої групи із забезпечення ефективної реалізації Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у Львівській області.

Програму реалізують в межах Меморандуму про взаєморозуміння між Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Львівською обласною державною адміністрацією.

Під час засідання презентували попередні результати розробленої за допомоги супутникових даних карти класифікації Львівської області в частині моніторингу землекористування, лісів, водних ресурсів, розробили пропозиції покращення отриманого продукту-карти, оцифровування та векторизації планів паювання сільськогосподарських земель та іншої кадастрової інформації, виконання кадастрових та картографічних робіт в пілотній громаді. Окрім цього окреслили плани роботи групи на 4-й квартал 2018 року.

Також, учасники групи обговорили питання інформування мешканців пілотної  Давидівської ОТГ про впровадження Проекту, поточні результати здійснення виїздів з надання безоплатної правової допомоги в сфері земельних відносин.

Як зазначили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА реалізація Проекту Світового банку дасть можливість впорядкувати інформацію про земельні ресурси, які є на території ОТГ, а відтак сприятиме ефективному та правовому їх управлінню.

Нагадаємо, що завданням програми є забезпечення технічної, аналітичної, методологічної та консультативної допомоги власникам сільськогосподарських земель, фермерам, територіальним громадам, органам влади у напрямку прозорості земельних ресурсів, сприяння наповненню Земельного кадастру та Реєстру прав, ефективного управління земельними ресурсами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: