k2FtbBdWr1

В області відбудеться благодійний фестиваль задля здійснення мрії учасників АТО (+аудіо)

1

Про це сьогодні, 17 січня, у межах брифінгу розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака.

Відтак, у суботу, 19 січня, стартує благодійний фестиваль «Мрія на всіх» на підтримку учасників АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають велику мрію побувати в горах.

«Хлопці, які повернулися з війни мають фізичні травми, які їх обмежують і їхню наступну соціалізацію та найголовніше – психологічні травми, які впливають на їхнє життя в суспільстві. Дуже тішимося з того,  що серед їхніх побратимів є такі, які дозволяють їм відкритися, знайти у цьому світі та суспільстві себе, тому що вони діляться своїми проблемами. Така підтримка одне одного дає свої результати», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.

Нагадаємо, що мета заходу — збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО різних груп інвалідності.

«Я переконана, що 19 січня разом зберуться люди, які вміють святкувати, творити та допоможуть реалізувати цю одну мрію на всіх», – додала Наталія Табака.

Зазначимо, що сходження в гори здійснять в партнерстві з On3wheels, які впродовж двох років організовують гірські подорожі для людей з інвалідністю.

Як зазначили засновники проекту Veterans Go, під час заходу відбудеться благодійний показ фільму «Позивний Бандерас», а також аукціон, де можна придбати унікальні вироби, зроблені ветеранами.

Благодійний фестиваль триватиме з 10:00 до 19:00 год у кінотеатрі Lviv Film Center.

«Окрім того, у межах фестивалю відбудеться презентація книги про жінок на війні «Дівчата зрізають коси» Євгенії Подобної. У такий спосіб ми хочемо підкреслити роль жінок на війні, адже вони також захищають нашу державу і їх вклад не можна применшувати», – додала співзасновниця проекту Veterans Go.

Також надворі діятиме волонтерська благодійна кухня та анімаційна зона для дітей учасників заходу А для учасників бойових дій надаватимуть консультації, щоб допомоги у відкритті власної справи.

Час: 10.00- 19:00 год.

Місце: Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 14а).

Вхід на ярмарок вільний, вартість квитка в кіно — 50 грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Молоді велосипедисти Львівщини – серед кращих на чемпіонаті Європи
Комісія визначила 6 об'єктів масового скупчення людей, в яких небезпечно перебувати
Найбільша стратегічна ціль Львівщини – підвищення якості життя
Головна сторінка Новини Новини “Ми велика нація і пам'ять про Героїв назавжди у серці кожного”, - Ол...
На фінансування об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – майже 8 мільйон...
Аграрії Львівщини нарощують темпи виробництва сільськогосподарської продукції