k2FtbBdWr1

В області відбудеться місячник озеленення, прибирання та благоустрою

ozelennnya_1552661958_613x344_3_0

18 березня  на Львівщині стартує місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме впродовж місяця.

Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2019 року № 162/0/5-18 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» з метою  покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Кожний  громадянин має змогу стати корисним для довкілля та прищепити в суспільній свідомості підтримувати чистоту шляхом організації   невеличких екологічних акцій. До прикладу, прибрати територію чи висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку тощо. Таким чином, донести усім мешканцям –  від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій.

Окрім цього, в соціальній мережі запустили екологічний челендж під назвою trash-tag, який поширюється по всьому світу. За умовами екологічного флешмобу: необхідно сфотографувати забруднене місце, прибрати його і викласти фото “до-після” прибирання із хештегом #trashtag.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації запрошує усіх небайдужих мешканців області долучатись та демонструвати свою активну позицію в збереженні довкілля.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Верховна Рада ратифікувала документи про співпрацю України з НАТО у сфері постачання, зв’язку та інф...
Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Канадою: підсумки зустрічі із Надзвичайним і Повнов...
Схід і Захід разом: Львівщина та Луганщина обмінялись вчителями
Шляхи розвитку Карпатського регіону розглянуть на ХVIII Міжнародному економічному форумі
Великдень для Героїв: на Львівщині випікають паски для Захисників України
На Кам’янеччині відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України