k2FtbBdWr1

В області відбудеться місячник озеленення, прибирання та благоустрою

ozelennnya_1552661958_613x344_3_0

18 березня  на Львівщині стартує місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме впродовж місяця.

Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2019 року № 162/0/5-18 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» з метою  покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Кожний  громадянин має змогу стати корисним для довкілля та прищепити в суспільній свідомості підтримувати чистоту шляхом організації   невеличких екологічних акцій. До прикладу, прибрати територію чи висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку тощо. Таким чином, донести усім мешканцям –  від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій.

Окрім цього, в соціальній мережі запустили екологічний челендж під назвою trash-tag, який поширюється по всьому світу. За умовами екологічного флешмобу: необхідно сфотографувати забруднене місце, прибрати його і викласти фото “до-після” прибирання із хештегом #trashtag.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації запрошує усіх небайдужих мешканців області долучатись та демонструвати свою активну позицію в збереженні довкілля.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Військова прокуратура перевірить ситуацію із набором строковиків у Львові
Медиків Львівщини привітали із професійним святом
Впроваджено точний облік вивозу сміття – працює три вагові комплекси
На Львівщині урочисто відзначили 94-ту річницю з дня створення військової частини 4114 Національної ...
Водохреща: правила поведінки біля водоймищ
Глава держави: Зростання економіки має бути відчутним для пенсіонера, вчителя, лікаря, студента і за...