k2FtbBdWr1

В області вибірково оглянули лісокультурні об’єкти на площі 359 га

dscf8314_d1_1563364243_613x459.75_3_0

Після завершення лісогосподарськими підприємствами області весняних лісокультурних робіт та проведення технічного приймання лісових культур, лісових розсадників, шкіл і плантацій, закладених весною 2019 року, спеціалісти Львівського ОУЛМГ  вибірково оглянули  лісокультурні об’єкти на площі 359,0 га.

Із 272,5 га  вибірково оглянутих лісових культур – 80% площ було оцінено «добре», 20% – «задовільно». За підсумками оглянутих 86,5 га площ природного поновлення 58,0% площ було оцінено «добре», 42,0% – «задовільно».

Чимало клопотів лісівникам принесли цьогорічні травневі дощі, які спричинили підтоплення та перезволоження окремих ділянок лісових культур, тож восени лісівники проведуть їх доповнення.  Крім цього, спостерігається  інтенсивний ріст трав’яної та чагарникової рослинності, що вимагає проведення своєчасних  агротехнічних доглядів.

10 липня відбулась нарада з головними лісничими усіх лісогосподарських підприємств, у межах якої дали доручення щодо проведення доглядів за лісовими культурами та посилення контролю за якістю їх проведення.

Догляди за лісовими культурами здійснюють упрордовж усього вегетаційного періоду, починаючи від травня до жовтня. Від своєчасного та якісного проведення догляду за лісовими культурами залежить видовий склад майбутнього лісу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА подала пропозиції щодо збільшення штрафів за підпал сухої трави
У Трускавці освятили пам'ятник Йосипу Сліпому
На Львівщині відзначать 15-річчя Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
Для підтримки бізнесу на Львівщині працює Сектор з просування експорту
На полях Львівщини триває збір урожаю пізніх зернових
Співпраця депутатів та облдержадміністрації сприяє успішному виконанню обласних програм, - Максим Ко...