k2FtbBdWr1

В області запровадили рейтингове оцінювання Реєстру виборців

6

Рейтингове оцінювання функціонування Державного реєстру виборців віднедавна запровадили у Львівській обласній державній адміністрації. Очікується, що таке рішення підвищить ефективність співпраці відділів ведення Державного реєстру виборців із закладами, установами та організаціями, залученими до періодичного поновлення бази даних Реєстру.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА Федір Алєйніков.

Під час оцінювання враховується вчасність подання, повнота та коректність відомостей про виборців, визначених у Законі України “Про Державний реєстр виборців.

За словами Федора Алєйнікова, серед лідерів рейтингового оцінювання – міста Новий Розділ та Моршин, а також Стрийський, Бродівський, Буський, Городоцький та Миколаївський райони.

Додамо, що відповідно до Закону відділи ведення Державного реєстру виборців щомісяця здійснюють поновлення бази даних Реєстру. Поновлення здійснюється на підставі відомостей, які подають до 5 числа кожного місяця до відділів ведення Реєстру органи, заклади та установи, залучені до періодичного поновлення бази даних Реєстру. Загальна кількість суб’єктів подання відомостей у Львівській області складає 988 закладів та установ.

За період з 1 до 31 січня 2014 року загальнодержавна база поповнилась трьома тисячами виборців, які досягнули віку 18 років.

Загалом у січні 2015 року по 11 489 виборцях є зміни. Це стосується осіб, які змінили місце проживання, ідентифікаційні персональні дані, набули громадянства України або позбавлені права голосу у зв’язку з недієздатністю за вироком суду та інше. Всього база фіксує 24 узагальнені показники, які дозволяють щоденно вносити зміни в Державний реєстр виборців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент цивільного захисту просить львів’ян охарактеризувати рівень звучання електросирен
У неділю у парку "На валах" відтворять "Бій за станцію Крути"
Керівник РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та район...
Юні стартапери презентували свої проекти Олегові Синютці та Степанові Кубіву
У кожному районі Львівщини відбудуться зустрічі із учасниками Революції Гідності
У Незнанові відкрили спортивний майданчик із тренажерним обладнанням