k2FtbBdWr1

В області затвердили Програму підтримки правоохоронних органів на 2018-2020 роки

1

 5 грудня, під час сесії, депутати затвердили Програму підтримки правоохоронних органів у Львівській області на 2018-2020 роки. На реалізацію заходів програми на 2018 рік заклали 5 млн грн.

Кошти скерують на:

– забезпечення належного реагування підрозділів ГУНП у Львівській області на звернення громадян: придбання сучасних технічних засобів, покращення інформаційно-аналітичного забезпечення, вдосконалення системи реагування, а також забезпечення функціонування мобільного пересувного командного центру з керування охороною публічного порядку під час масових заходів та надзвичайних подій у місцях їх проведення (2 млн грн).

– визначення превентивних заходів, спрямованих на посилення захисту життя і здоров’я людей, громадської безпеки, охорони особливо важливих об’єктів та недопущення проявів тероризму в області: покращення матеріально-технічних можливостей  Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області щодо організації антитерористичних заходів та координації діяльності суб’єктів боротьби з тероризмом регіону (2 млн грн).

– підвищення ефективності реалізації єдиної державної політики у сфері виконання кримінальних покарань в установах виконання покарань у Львівській області. Йдеться про встановлення системи тривожної сигналізації, підвищення якості проведення заходів з попередження надходження в установу виконання покарань заборонених предметів, встановлення та модернізація інфрачервоних сповіщувачів, підвищення якісного рівня несення служби персоналом установ, встановлення відеокамер у місцях масового скупчення засуджених та ув’язнених, організація відеомоніторингу та аналізу, архівація даних про оперативну обстановку у відповідних  установах та інші (1 млн грн).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 564 мільйони гривень податку на прибуток сплатив до держбюджету великий бізнес
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
Територія без корупції - в межах Економічного форуму відбулися дискусійні засідання
На Львівщині стартував тиждень підтримки грудного вигодовування
EHealth: близько 50 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями
З нагоди 130-річчя з дня народження на Янівському кладовищі вшанували пам’ять Ольги Басараб