k2FtbBdWr1

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

IMG_20190417_100926 - Копія (2)

17 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання було запрошено працедавців Кам’янка-Бузького району в діяльності яких виявлено факти використання незареєстрованих трудових відносин. Підприємцям були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками.

Андрій Вашківський наголосив, що суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, який отримує зарплатню в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем і не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в „конвертах” позбавляє їх соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

IMG_20190417_100926 - Копія


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дружині загиблого Героя вручили нагороду
Львівська митниця запроваджує новий сервіс – дистанційний особистий прийом в режимі Skype-зв’язку
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
На Львівщині паспортизують всі об’єкти культурної спадщини
100% населених пунктів Львівщини охоплені централізованим збором сміття, - звіт департаменту ЖКГ
Торік на території Самбірського району реалізували 125 проектів на суму понад 73 млн грн