k2FtbBdWr1

В Україні ухвалили екологічну стратегію до 2030 року

1

У Національній стратегії екологічної політики до 2030 року закладені ключові показники ефективності (КРІ) для України. Про це заявив заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо під час Шостого засідання Панелі Східного партнерства з питань довкілля та зміни клімату, де йшлося про формування цілісного та довгострокового бачення політики держав-партнерів з охорони довкілля.

В Україні зараз триває формування нової політики управління відходами та розробляється системний підхід до моніторингу якості води та повітря, а також заходи із впровадження низьковуглецевої стратегії.

“Усі наші цілі закладені у Стратегії державної екологічної політики до 2030 року. Над документом працювали спеціалісти із усіх галузей, із міжнародних та українських організацій. Вперше нами були прописані конкретні показники, яких маємо досягнути до 2030. Вони – реалістичні за поточних економічних та соціальних умов і є одними із наших пріоритетів”, – сказав Микола Кузьо.

Крім того, він нагадав, що Україна значно просунулася в імплементації європейського екологічного законодавства та виконанні своїх зобов’язань щодо  запровадження екологічних вимог, на зразок діючих в країнах ЄС. Зокрема, було ухвалено закони «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку», які зобов’язують враховувати  потреби довкілля ще на етапі розробки та ухвалення рішень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Жовкві влаштували благодійний «Забіг заради життя»
На Львівщині навчають методам протидії злочинності
На Львівщині стартував відбір інвестиційних проектів в межах реалізації Програми зовнішнього освітле...
Понад 30 працівників Головного управління ДСНС України у Львівській області вакцинували від кору
У Яворівському НПП організували екологічні заходи, приурочені до Дня довкілля
Діти учасників ООС/АТО відправилися на відпочинок до Самоуправління Паргауя