k2FtbBdWr1

В установах соціального захисту населення області впроваджують заходи з підвищення енергоефективності будівель

1

В установах соціального захисту населення області впроваджують заходи з підвищення енергоефективності будівель. Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА проектами передбачено заміну віконних та  дверних блоків на енергозберігаючі, утеплення фасадів та горищ будівель в трьох установах.

Це – Буківський дитячий будинок-інтернат (Старосамбірський район), Грушківський психоневрологічний інтернат (Золочівський район), Лешківський психоневрологічний інтернат (Сокальський район).

«За оцінками енергетичних аудитів впровадження енергоощадних заходів дозволить зменшити загальне споживання природного газу в установах у межах 20%», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник.

Окрім цього, завдяки реалізації проектів покращать умови перебування для 311 людей з інвалідністю, які проживають в будинках-інтернатах.

Зазначимо, що роботи проводять у межах «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки». Їх загальна вартість складає 13 369 тис гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині до школи підуть усі діти, переселені з Криму та зони АТО
Цими вихідними на Львівщині відбудеться три фестивалі
На Львівщині стартувала міжнародна акція «Світове українство»
На Львівщині підвищують професійний рівень працівників фінансово-економічних служб ОТГ
Президент: Зростання ВВП та бюджетних надходжень – це критерій ефективності антикорупційної боротьби
Молодь запрошують на зустріч щодо організації молодіжного фестивалю «Зашків 2019»