k2FtbBdWr1

В установах соціального захисту населення області впроваджують заходи з підвищення енергоефективності будівель

1

В установах соціального захисту населення області впроваджують заходи з підвищення енергоефективності будівель. Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА проектами передбачено заміну віконних та  дверних блоків на енергозберігаючі, утеплення фасадів та горищ будівель в трьох установах.

Це – Буківський дитячий будинок-інтернат (Старосамбірський район), Грушківський психоневрологічний інтернат (Золочівський район), Лешківський психоневрологічний інтернат (Сокальський район).

«За оцінками енергетичних аудитів впровадження енергоощадних заходів дозволить зменшити загальне споживання природного газу в установах у межах 20%», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник.

Окрім цього, завдяки реалізації проектів покращать умови перебування для 311 людей з інвалідністю, які проживають в будинках-інтернатах.

Зазначимо, що роботи проводять у межах «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки». Їх загальна вартість складає 13 369 тис гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Заробітню плату в галузі культури виплачено вчасно і в повному обсязі
23 млн 665 тис грн на розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства в області (+від...
Українські та іноземні дипломати передали вихованцям інтернату подарунки від Святого Миколая
“Львівщина – регіон, де успішно реалізують реформи, зокрема медичну”, - Ростислав Замлинський
Служба у справах дітей шукає батьків та батьків-вихователів
Відбулась навчальна сесія з основ комунікації в межах впровадження ДІ-реформи у Львівській області