k2FtbBdWr1

Ваша майбутня професія потрібна нашій державі, – Олег Синютка у зверненні до першокурсників університету ветеринарії та біотехнологій

1

2 вересня, першокурсники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького склали урочисту присягу у студенти.

Привітали студентів-першокурсників голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького Володимир Стибель, доктор Honoris Causa, проректор Жешівського університету Марек Козіровський, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Євген Баркит та інші.

“Тут панує надзвичайна атмосфера, якою усіх наділяєте ви, студенти. Молоді, натхненні, які вірять у себе, власні сили, переконані у тому, що майбутнє у ваших руках. Я дуже хочу, щоб ви обов’язково пам’ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Львівщині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто  стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Ми повинні завдячувати українському воїну, солдату, нашій армії, яка сьогодні за тисячу кілометрів від Львова боронить нашу землю. Армії, яка за декілька років стала сильною і здатна виконати, поставлені перед нею завдання”, – зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка додав:”Ви стали студентами у той час, коли ваша професія є надзвичайно затребуваною. Динаміка у аграрному секторі  є надзвичайно велика. Нашій країні, родинам і вам потрібна фаховість і професійність. І ви сьогодні маєте можливість її здобути, ви зробили перший крок. Крок за кроком здобувайте нові знання. Ваша майбутня професія потрібна нашій державі”.

Також у вітальному слові очільник області подякував професорсько-викладацькому складу за те, що в жорсткій конкуренції між університетами, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького не втратив своїх позицій, набрав нової динаміки, сили та нового поступу.

Опісля, першокурсники урочисто зачитали присягу та виконали студентський гімн «Гаудеамус».

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у  розвиток освіти і науки почесне звання “Заслужений діяч науки і техніки України” присвоїли ректорові, професору кафедри паразитології та іхтіопатології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій  імені Степана Ґжицького Володимиру Стибелю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Покращення роботи центрів із надання правової допомоги обговорили із заступником міністра юстиції
Системний вивіз та укладення довготермінових угод – другий етап налагодження системної роботи з ТПВ ...
На Львівщині презентували роман Левка Різника “Містерія непокори Патріарха Йосифа”
"Мир в Україні: від діалогу до примирення" - в області відбулась регіональна конференція
Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС щ...
Більше мільйона мешканців Львівщини вже обрали сімейного лікаря