k2FtbBdWr1

Василь Куйбіда відсвяткував 60-річний ювілей

1

8 травня свій 60-річний ювілей відсвяткував український політик, громадський діяч, науковець Василь Куйбіда. З нагоди святкування сьогодні, 9 травня, у Львівській обласній філармонії відбувся Ювілейний творчий вечір Василя Куйбіди.

В урочистостях взяв участь і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ми всі знаємо Василя Куйбіду таким як він є і завжди був: чесним, сміливим, харизматичним. Але особливо я би хотів підкреслити його справжність. Це справжній українець, від діда-прадіда носій українських традицій та цінностей. Бути справжнім може дозволити собі не кожен, тож це велика чеснота. З допомогою таких людей ми витворимо сильну та квітучу державу», – зазначив під час привітання Олег Синютка.

Окрім того, за вагомий особистий внесок у розбудову української держави, розвиток сучасної української літератури, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя Василю Куйбіді оголосили Подяку голови облдержадміністрації.

«Я дуже радий бути сьогодні тут і розділити цей творчий вечір із важливими для мене людьми. Щиро вдячний усім за підтримку та співдію», – подякував усім Василь Куйбіда.

В межах вечора лунали вірші ювіляра, а також лунали пісні у виконанні Ореста Цимбали, Вікторії Гембари, Заслуженої академічної капели України «ТРЕМБІТА» тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У музеї «Арсенал» відкрили виставку «Збройні Сили України. Воїни Світла» (+відео)
Львівщина презентує свій туристичний потенціал на UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
Запрошуємо до участі у молодіжній моделі Львівської обласної ради
Росія масово порушує норми Загальної декларації прав людини на окупованих нею українських землях - П...
Неформальна освіта: у березні для молоді районів Львівщини провели понад 130 заходів
Студенти Львівщини змагались у вечірньому забігу-феєрії