k2FtbBdWr1

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями села Гряда

IMG_20180626_161504_HDR - Копія

26 червня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів зустріч з мешканцями села Гряда Незнанівської сільської ради. На зустрічі також були присутні начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Олег Волошин, працівники поліції.

Під час зустрічі обговорювалися нагальні та проблемні питання, що хвилюють жителів села. Зокрема, щодо ремонту дороги, законності володіння водним об’єктом, оформлення права на пай, про забезпечення жителів с. Гряда скрапленим газом у балонах, участь у  обласному конкурсі мікропроектів, укладання договорів з лікарями первинної медичної ланки та інші.

Андрій Станіславович детально поінформував присутніх про реформування охорони здоров’я. Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації, керівництво району працює над покращенням і зміцненням матеріально-технічної бази лікувальних закладів Кам’янеччини. Розповів про створення первинних і вторинних ланок медицини. Також, Андрій Станіславович ознайомив присутніх з Державною програмою «Підтримка галузі тваринництва», яка діє у 2018 році. Відповідно до програми фізичним особам надається дотація за молодняк на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у 2017 році та поточному році у розмірі 2500 грн.

Підсумовуючи зустріч Андрій Вашківський подякував усім присутнім та зазначив, що надзвичайно важливо в роботі – знати проблемні питання сіл району та чого хочуть люди насправді.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: