k2FtbBdWr1

Вчителі вдосконалюють свої комп’ютерні навики у ведені дистанційного навчання

_1606147930_613x321.52897473997_3_0_nw

Львівський обласний Будинок вчителя організував чергове заняття онлайн семінару для вчителів щодо застосування комп’ютерних технологій в дистанційній освіті. Зокрема, поглиблювали знання у роботі із ZOOM.

«Карантин – це надовго. Дистанційне навчання в школі стало викликом не лише для вчителів, а й для учнів. Просту і зрозумілу покрокову інструкцію як влаштувати віртуальні уроки було представлено під час онлайн занять. Залученість на онлайн уроці є головним викликом для вчителя. Онлайн уроки – це чудова нагода для пасивних учнів загубитися:  віртуальний клас дає значно більше можливості відсидітися і не брати участі в занятті. Тому залученість дітей – пріоритет для педагогів», – зазначив директор депаратменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Вчителям розповіли як особливо ретельно готувати запитання для дискусії, як заглиблювати учнів у цікаву дискусію або навіть провокувати, контактувати з пасивними учнями, давати невеличкі міркувальні заняття, щоб вони зробили свій внесок в обговоренні теми уроку.

«Одним із ефективних методів роботи є командна робота онлайні. Так само, як і у першому класі, у віртуальному навчанні робота в малих групах ефективна і здатна залучити дітей до співпраці. Сервіси Google Documents мають багато варіантів для командних завдань. Тут можна знайти  вже готові шаблони документів», – розповіла педагог Ольга Чуквінська.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині запрацював Навчальний центр Військової служби правопорядку
Львівська ОДА здобула Гран-прі Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»
Оголошено набір проектних заявок на ІІ конкурс проектів Програми Польща – Білорусь - Україна 2014-20...
Національно-патріотичне виховання: майже 6 тисяч дітей відвідали музеї області у вересні
Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до Канади
25 червня відбудуться земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власності