k2FtbBdWr1

Ведеться підготовка до місцевих виборів

1

Про особливості підготовки до проведення місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року, говорили під час  наради у першого заступника голови райдержадміністрації Романа Ткачишина.

Керівник апарату районної державної адміністрації Любов Височанська поінформувала учасників зустрічі про хід підготовки до проведення місцевих виборів у Кам’янка-Бузькому районі.

– Визначено і вчасно надано необхідні приміщення для  районної, міської, селищних та сільських виборчих комісій. Працюємо над  забезпеченням виборчих комісій інвентарем,  засобами зв’язку, оргтехнікою, іншим матеріальними цінностями. Вирішено питання додаткового забезпечення двома комп’ютерами для районної виборчої комісії, в процесі – додаткове забезпечення ще однією робочою кімнатою, – сказала Любов Петрівна.

У кожному місті, селищі та селі є  визначені та обладнані місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів.

За результатами наради в.о начальнику відділу ведення реєстру виборців Ользі Леськів дано завдання неухильно дотримуватися виконання пунктів Календарного плану проведення місцевих виборів та Плану заходів з підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, керівникові апарату райдержадміністрації Любові Височанській – тримати на контролі матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць в районі.

На закінчення наради Роман Ткачишин наголосив, що головним завданням влади  є  забезпечення реалізації конституційного права громадян на вільне волевиявлення, створення належних умов для роботи виборчих комісій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: