k2FtbBdWr1

Великі платники західного регіону сплатили 4,3 мільярда гривень ЄСВ та понад 1 мільярд гривень ПДФО

1

У Львівському управлінні Офісу ВПП ДПС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та  податку з доходів фізичних осіб за сім місяців 2019 року.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДПС, надійшло 4,3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 278 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 1,2 мільярди гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За дев’ять місяців 2019 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 1035 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 776 мільйонів гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 259 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Відтак, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДПС сплачено на 290 мільйонів гривень ПДФО більше.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Майже 564 мільйони гривень податку на прибуток сплатив до держбюджету великий бізнес
У Домі Франка відбудеться моновистава "Голос тихої безодні"
Передача антиснайперських комплексів в АТО сприяє зменшенню кількості ворожих обстрілів – Президент
Стан реалізації будівництва газопроводу "Дроздовичі-Більче-Волиця" розглянули на нараді
Глава держави: В Україні запрацює фонд на підтримку освітянських і наукових ініціатив
Ростислав Замлинський привітав журналістів Львівщини з професійним святом