k2FtbBdWr1

Великі платники західного регіону сплатили понад 2,3 мільярда гривень ЄСВ

1

У Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та  податку з доходів фізичних осіб за п’ять місяців 2019 року.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло понад 2,3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 226 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 700 мільйонів гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За п’ять місяців 2019 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 550 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

З цієї суми 412 мільйонів гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 138 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету. Так, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДФС сплачено на 149 мільйони гривень ПДФО більше.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: