k2FtbBdWr1

Відбудеться «Іспано-Український бізнес-форум 2015»

15-16 жовтня 2015 року в місті Валенсія, Іспанія, відбудеться «Іспано-Український бізнес-форум 2015», в якому візьмуть участь потужні іспанські бізнесмени та інвестори, виробники та торгові фірми із різних галузей та представники банківського бізнесу, у яких  буде зручна нагода знайти бізнес-партнерів в Європі та вигідно продати/купити свій продукт/послуги, а також придбати нерухомість, відкрити свій бізнес, отримати інформацію щодо отримання всіх юридичних дозволів на проживання та ведення бізнесу.

Іспано-Українська Торгова Палата є офіційною юридичною іспанською структурою, неурядовою організацією, яка діє згідно зі Статутом Іспано-Української Торгової Палати, працює згідно з іспанським законодавством і ставить за мету розвиток економічних відносин та сприяння торгівлі й інвестиціям між Україною та Іспанією шляхом організації та підтримки торгових місій, семінарів та бізнес-конференцій, поширення ділового досвіду; надання доступу до інформаційних ресурсів діловим колам Іспанії та України; представлення і захист членів Палати, які керуються чесними й відкритими принципами діяльності, що регулює чинне законодавство; сприяння розквіту підприємництва, а також стимулювання залучення інвестицій в економіку України.

Основне завдання Іспано-Української Торгової Палати – працювати на ринках України та Іспанії, співпрацювати з партнерами з інших країн, бути їхніми лобістами у взаєминах із бізнесом та урядами, центральними та регіональними.
Своє завдання Палата реалізує через:
– організацію господарчих місій;
– тренінги та курси;
– семінари та конференції;
– професійне обслуговування виставок;
– видання періодичних рекламних матеріалів;
– допомогу підприємствам у пошуку надійних торгових партнерів;
– тісну співпрацю з Посольством України в Королівстві Іспанія, Генеральним консульством у м. Барселона, консульством у м. Малага, Почесним консульством України в м. Валенсія, Посольством Королівства Іспанії в Україні, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями української діаспори та підприємцями, ЗМІ.
Палатою пропонуються професійні юридичні консультації, допомога у відкритті підприємств, філій та представництв на території Іспанії та України, допомога в отриманні різних дозволів, сертифікатів та свідоцтв, в навчанні та придбанні нерухомості тощо. А також послуги щодо розміщення рекламних матеріалів фірм у виданнях Палати, які розповсюджують серед іспанських та українських фірм, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Засновники Палати мають десятирічний досвід в організації українсько-іспанських заходів. З їх допомогою відбувалися зустрічі Торгово-промислових палат України та Іспанії, з регіональними палатами Іспанії та України.

Іспано-Українська Торгова Палата має великий досвід надання консалтингових послуг через структуру Асоціації “Україна” та Федерацію українських асоціацій в Іспанії.  Має значний досвід проведення семінарів та курсів на тему чинного в Україні законодавства у сфері податків, мита, банківської та інвестиційної діяльності, вільних економічних зон, зовнішньої торгівлі, тощо.

Інформація про Іспано-Українську Торгову Палату:

“Camara de Comercio Española-Ucraniana para el desarrollo”
(Іспано-Українська Торгова Палата для розвитку)
c/ Ingeniero Vicente Picho – 5, bajo 2a izquierda, 46020 Valencia, España.
Tel.: 963 89 08 67, Móv. 670 720 149.

Сайт : www.spain-ukraine.com

Е-mail: ukrspainpalata@gmail.com, ukraina2004@rambler.ru.

Представництво Іспано-Української Торгової Палати в Україні:
+38 067 65 65 792
Просимо повідомити провідні підприємства області щодо проведення «Іспано-Українського бізнес-форуму 2015».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: