k2FtbBdWr1

Відбудеться свято Героїв

1

12 травня голова районної ради Василь Ковтало провів засідання організаційного комітету з відзначення свята Героїв. У ньому взяли участь учасник АТО, музикант Мар”ян Пришляк, волонтери Оксана Шваюк та о. Борис Гороховський, представники відповідних структур райдержадміністрації, міської ради, ЦТДЮ.

Під час засідання було вирішено провести 24 травня у міському парку імені Степана Бандери пісенний марафон, ярмарок-продаж кондитерських виробів, виробів умільців навчальних та позашкільних  закладів міста Кам”янка-Бузька. Усі зібрані кошти будуть використані для потреб наших земляків – бійців АТО. На початку заходу відбудеться поминальна молитва біля пам”ятника Провідника нації Степана Бандери, присутні виконають державний Гімн України, урочиста частина завершиться молитвою за Україну.

Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів робочу зустріч із завідувачем сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольгою Сологуб і дав завдання поінформувати лідерів районної спілки політв”язнів та станиці братства ОУН – УПА про запланований захід. Наголосив, що ми повинні пам”ятати Героїв, адже в нашому місті певний час проживав легендарний хорунжий УПА Тарас Чупринка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині своєчасно виплачено соціальну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківськог...
У Пнікуті відкрили дитячий будинок сімейного типу
На Львівщині схвалили проект Перспективного плану Яворівського та Жовківського районів
Україна та Польща мають спільну позицію: акти вандалізму на Львівщині – сплановані провокації
Володимир Кирилич провів особистий прийом громадян
Працювала комісія з питань захисту прав дитини