k2FtbBdWr1

Відбулась нарада про стан реалізації бюджетної програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”

16_1575974526_3619x2167_1_0

Про стан реалізації бюджетної програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту” говорили 10 грудня під час наради під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка.

Участь у нараді взяв перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський.

Загальний обсяг субвенції з державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у 2019 році для Львівської області становить 11 996 500 грн.

Головним розпорядником субвенції та відповідальним за виконання бюджетної програми є Мінмолодьспорту, а розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішенням відповідної місцевої ради про такий бюджет згідно із законодавством. Субвенція спрямована на будівництво нових спортивних майданчиків або реконструкцію/модернізацію.

Реалізація проєктів відбувається на умовах співфінансування, де не менше 50% коштів передбачається з місцевих бюджетів або інших джерел, а другу половину складуть кошти субвенції, але не більше 1 млн 100 тис грн.

Зазначимо, мультифункціональний майданчик – спеціалізований майданчик (площинна споруда) завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.

9_1575974522_3289x2193_1_0


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: