k2FtbBdWr1

Відбулась нарада з головами місцевих рад та головними розпорядниками бюджетних коштів

IMG_20190626_113544 - Копія

26 червня у райдержадміністрації відбулася нарада з головами місцевих рад та головними розпорядниками бюджетних коштів. Провів нараду голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Присутні розглянули питання про виконання поставлених завдань щодо навчальних зборів оперативного резерву першої та другої черги. З даного питання виступив заступник начальника військового комісара Кам’янка-Бузького районного військового комісаріату начальник мобілізаційного відділення Андрій Орлик. Було акцентовано увагу на необхідності виконання планового показника оповіщення та виклику резервістів оперативного резерву.

Другим питанням наради було питання про зміну видаткових рахунків розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів. З даного питання доповідала начальник управління Державної казначейської служби України у Кам’янка-Бузькому районі Світлана Борисенко.

Згідно з наказом державної казначейської служби з 6 червня всі казначейські рахунки, які були відкриті на МФО ГУ Державної казначейської служби у Львівській області будуть відкриті на рівні Державної казначейської служби. Тобто в усіх розпорядників бюджетних коштів міняються рахунки.

Світлана Борисенко звернула увагу на необхідність поінформувати людей, які сплачують батьківську плату про зміну рахунків місцевих рад.

Присутні обговорили укладання додаткових угод, там де в основній угоді потрібно змінити реквізити. Додаткові угоди мають бути укладені з 1 до 5 липня поточного року, щоб казначейська служба мала 7 днів для зняття юридичних, фінансових зобов’язань та внести нові зобов’язаня на нові рахунки.

Протягом 1,2,3 числа розпорядники бюджетних коштів мають можливість проплатити все необхідне. 5 липня о 21:00 годині та протягом 6 червня Львівська область буде знімати юридичні зобов’язання. Було наголошено, що бухгалтери обов’язково повинні бути на зв’язку для вирішення термінових питань. Після того коли вся область знімає зобов’язання, кошторисні призначення в автоматичному режимі переносяться на нові рахунки та ставляться нові фінансові та юридичні зобов’язання на нові рахунки. Під час цього періоду казначейство не зможе проводити проплати.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила звернула увагу присутнім на необхідності з липня місяця подавати заявки на фінансування зі зміненими рахунками щоб фінансування йшло стабільно. Також звернулася до голів місцевих рад стосовно виконання дохідної частини місцевих бюджетів. З бухгалтерами місцевих рад та бюджетних установ проводилися семінар-наради, на яких детально поінформовано про завдання для якісного виконання місцевих бюджетів району.

Наголосила, що 23 квітня 2019 року рішенням сесії районної ради затверджено субвенції місцевим радам на заходи щодо соціально-економічного розвитку територій. Чим швидше органи місцевого самоврядування проведуть уточнення, тим швидше зможуть використовувати ці кошти. Фінансування з державного бюджету проводиться відповідно до розпису державного бюджету.

Є проблематика з уточненням видатків на проєкти місцевого розвитку. Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації підготовлено проєкт рішення районної ради. Після проведення сесії районної ради буде доведено повідомленнями повні обсяги субвенцій місцевим радам. Людмила Барила наголосила на необхідності не втрачати час, адже є обов’язкові для дотримання умови, прописані в конкурсі, для отримання субвенції з обласного бюджету. Це забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів: районного, місцевого, і, відповідно, спонсорські кошти.

Звернула увагу на питанні збільшення  власних надходжень бюджетних установ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: