k2FtbBdWr1

Відбулася двадцять четверта сесія районної ради

DSC05194 - Копія

19 жовтня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич взяв участь у засіданні двадцять четвертої сесії Кам’янка-Бузької районної ради під керівництвом голови районної ради Тараса Келеберди.

У роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів районної ради, із числа обраних, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради та інші.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району. Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях профільних комісій та Президії районної ради.

Депутати заслухали інформацію Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району, підтримали депутатські звернення, розглянули та прийняли рішення з питань порядку денного сесії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 356 тисяч учнів, студентів і педагогів упорядковували область під час Дня довкілля
На Львівщині для інвалідів та сімей загиблих учасників АТО придбають житло на понад 37 млн. грн.
Мешканців області закликають підтримати кампанію Година Землі
Воїнів АТО запрошують до участі у Всесвітніх Іграх Нескорених
Підприємство ПП «Львів-ПАК» розширює потужності
Львівський зенітний ракетний полк імені Івана Виговського зустрів Бойовий Прапор