k2FtbBdWr1

Відбулася нарада в голови РДА

кирилич

-25 жовтня місцеві вибори на Кам”янеччині пройшли спокійно, сьогодні завершується підрахунок голосів. Дякую всім, хто працював у районній робочій групі з підготовки та сприяння проведенню виборів, – сказав голова райдержадміністрації Володимир Кирилич під час наради з керівниками секторів, відділів. управлінь райдержадміністрації, служб району.

Присутні обговорили заходи впровадження системи здійснення електронних державних закупівель. Ця робота проводиться з метою підвищення рівня прозорості, відкритості, та попередження корупції в сфері державних закупівель товарів, робіт та послуг. Керівники галузей освіти, медицини та культури призначені відповідальними за координацію роботи здійснення системи електронних закупівель, ними розроблені та затверджені відповідні порядки застосування системи електронних закупівель.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Юремчук порушила питання необхідності для оформлення субсидій електронної бази даних КП “Кам”янкаводоканал” Кам”янка-Бузької міської ради. Голова райдержадміністрації дав завдання організувати спільну нараду з керівництвом вищевказаної комунальної організації.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила наголосила на необхідності підготовки та проведення 29 жовтня засідання комісії з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати.

Під час наради голова райдержадміністрації Володимир Кирилич дав завдання працювати щодо перечислення коштів, виділених районною радою  для реалізації мікропроекту з енергозбереження у ЗОШ І-ІІІ ступенів міста Кам”янка-Бузька (60 тис. грн.) та ДНЗ №3 міста Кам”янка-Бузька (200 тис. грн.). Нагадаємо, що дану рампову угоду було підписано нещодавно між УФСІ, міською радою та керівництвом цих закладів освіти.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: