k2FtbBdWr1

Відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG_20190517_112256

17 травня у Кам’янка-Бузькій районній філії Львівського обласного центру зайнятості перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

Андрій Вашківський поінформував присутніх про реалізацію проектів місцевого розвитку на території району. Кам’янка-Бузький район без врахування територій ОТГ має на виконані 37 проектів місцевого розвитку на загальну суму 12 587 602 грн. Також Андрій Вашківський ознайомив керівників органів місцевого самоврядування з конкурсом «Співробітництво територіальних громад». Зазначив, що даний конкурс має зацікавити громади у яких формуються спільні інтереси та цілі для забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню.

Начальник відділу активної підтримки безробітних районній філії обласного центру зайнятості Вікторія Ніконова та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Паньонтко поінформували присутніх про здійснення в громадах діяльності з протидії торгівлі людьми та запобігання нелегальній трудовій міграції, запобігання домашньому насильству, а також боротьби з алкоголізмом та наркоманією.

Директор районної філії обласного центру зайнятості Оксана Довганик розповіла про організацію громадських та інших тимчасових робіт у населених пунктах району на паритетних засадах.

З питання виконання плану призову громадян на строкову військову службу виступив військовий комісар Ігор Німко.

Начальник Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Володимир Комар та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Антоняк виступили з питанням про ідентифікацію тварин, що утримуються в господарствах населення та подачі документів на виплату дотації за утримання молодняка ВРХ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: