k2FtbBdWr1

Відбулася нарада з працівниками клубних установ району

IMG_20200124_110544

24 січня у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася нарада з працівниками клубних установ району. Під час наради присутні розглянули питання плану на рік та бачення розвитку культури.

До присутніх звернулася голова райдержадміністрації Христина Замула. Вона наголосила, що незважаючи на те, що зустріч з працівниками культури відбулася так пізно – культура для райдержадміністрації також в пріоритеті.

Очільниця району поінформувала присутніх про долю народних домів в умовах проведення другого етапу реформи децентралізації: “Попри те, що району як такого, в законотворчому бачені не буде, буде укрупнений район, який складатиметься з 6-7 районів. Зараз немає кінцевого бачення в даному питані. Але є територіальні громади й, як зараз показує практика, народні доми нікуди не ділися. Вони активно працюють, просто в рамках об’єднаних територіальних громад. Тому в умовах реформи децентралізації, що стосується вас, то ви будете працювати.”

Також Христина Замула зазначила, що хотіла щоб деякі моменти та питання працівники клубних установ розуміли як люди, які теж належать до районних структур і управління. Над тим чим зараз необхідно зосередити найбільшу увагу – це медицина.

“У нас іде реформа медицини, до 14 лютого КНП “Кам’янка-Бузька ЦРЛ” має підписати договір з Національною службою здоров’я. Це означає, що за всі послуги, які ми як жителі району будемо отримувати в центральній районній лікарні, буде сплачувати Національна служба здоров’я. Якщо такий договір не укласти, ми цілий рік не отримуватимемо з державного бюджету кошти. Станом на сьогодні ситуація ускладнюється тим, що лікарня судиться з підрядником, який мав виконувати проєкт утеплення фасаду. Ситуація тягнеться півтора року і насправді лікарня була залишена сам на сам з даною проблемою. Зараз в нас лишається два тижні для врегулювання даної ситуації, всі справи знаходяться в судах і в лікарні заблоковані банківські рахунки. Ми насправді дуже над тим працюємо. Ви як жителі району маєте знати в чому справа,” – сказала голова райдержадміністрації.

На завершення очільниця району наголосила: “Культура важлива у всіх її проявах, чи то бібліотеки, чи то народні доми, музичні школи та музеї. Ми повинні берегти усю цю історію, бо якщо не знаємо минулого – не зможемо збудувати майбутнього. Якщо ви бачите, що є якісь моменти в яких райдержадміністрація може вам допомогти – звертайтеся, двері завжди для вас відкриті. Якщо є гарні ідеї – не соромтеся, ідеї мають бути почуті, можуть бути вдосконалені й мають бути реалізовані! Міжнародні організації готові підтримувати культурні ідеї, тому якщо маєте хороше бачення творчих проєктів або інше, потрібно подумати, написати проєкт та його реалізувати. Щоб це було цікаво вам, нам і мешканцям району.”


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: