k2FtbBdWr1

Відбулася семінар-нарада із головними бухгалтерами бюджетних установ та спеціалістами по обліку місцевих рад району

DSC06463 - Копія

11 грудня управління фінансів райдержадміністрації та управлінням Державної казначейської служби України у Кам’янка-Бузькому районі провели семінар-нараду із головними бухгалтерами бюджетних установ та спеціалістами по обліку місцевих рад району.

Семінар проводили начальник управління фінансів Л. Барила, начальник відділу обліку і звітності – головний бухгалтер О. Заяць, начальник відділу доходів І. Дуда, в.о. начальника управління Державної казначейської служби України у Кам’янка-Бузькому районі Г.Борис, начальник відділу звітності та бухгалтерського  обліку – головний бухгалтер К.Костюк,  головний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського  обліку І.Стронціцька.

Присутні розглянули основні питання порядку денного семінар-наради: про виконання місцевих бюджетів району за січень-листопад 2018 року та завдання щодо виконання місцевих бюджетів за 2018 рік; про організацію роботи щодо затвердження місцевих бюджетів району на 2019 рік; стан підключення до СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство» та завдання щодо завершення процесу підключення установ та місцевих рад до СДО; стан реалізації мікропроектів місцевого розвитку та освоєння субвенції з державного бюджету на заходи щодо соціально-економічного розвитку територій у 2018 році; про власні надходження бюджетних установ за 11 місяців 2018 року та завдання щодо виконання річних планових показників тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: