k2FtbBdWr1

Відбулася зустріч з громадою села Батятичі

DSC03809

Учора, 14 серпня голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич побував з робочою поїздкою в населених пунктах Кам’янка-Бузької ОТГ. Супроводжували в поїздці Володимира Ігоровича заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Юремчук та голова Кам’янка-Бузької міської ОТГ Олег Омелян.

Зустрічала гостей на території села Батятичі сільський староста Ольга Браташ.

Як виявилося у ході зустрічі, найгострішою для мешканців села Батятичі, постала дилема щодо благоустрою могили воїнам УПА. Обговорення саме цього питання зайняло левову частку часу слухань та зводилося до дискусії. Також на зустрічі говорили про ремонт дороги загального користування державного значення Т14-14-25 Миколаїв – Бібрка, про безпеку руху на дорозі доріг та про дотримання чіткого графіку руху громадського транспорту. Разом з тим присутній актив села озвучив питання щодо боротьби з борщівником Сосновського та рух селом Батятичі сільськогосподарської техніки.

По кожному з піднятих на зустрічі питань представники делегації надали ґрунтовні відповіді та окреслили можливі шляхи їх вирішення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: