k2FtbBdWr1

Відбулася зустріч з представниками громадських організацій

DSC00277

25 вересня 2015 року перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Роман Ткачишин провів робочу зустріч з представниками громадських організацій, що функціонують на території району.

В ході зустрічі було обговорено питання  необхідності створення Громадської ради як постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу задля налагодження ефективної взаємодії  органів виконавчої влади та громадськості.

Працівники сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Сологуб та Роксолана Дяківнич ознайомили присутніх з особливостями формування та функціонування Громадської ради та наголосили на необхідності встановлення в майбутньому тісної співпраці між райдержадміністрацією та Громадською радою.

DSC00276

 

 

В. о. завідувача юридичного сектору райдержадміністрації Юрій Коруд звернув увагу присутніх на юридичні основи утворення та подальшого функціонування Громадської ради, зазначивши, що процес її формування повинен відбуватися в рамках чинного законодавства.

Підсумовуючи зустріч Роман Ткачишин зазначив, що в утворенні Громадської ради зацікавлена в першу чергу громада Кам’янеччини, тому і виконавча влада, і громадські організації повинні докласти максимум зусиль для реалізації даного проекту.

Крім того Роман Ярославович акцентував увагу присутніх на тому, що органи влади готові іти назустріч та відкриті для співпраці з майбутньою Громадської радою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В Рокетах вшанували пам’ять борців УПА і Героїв Небесної сотні
ЛОДА звернулася до Мінфіну з проханням перерахувати субвенцію на погашення субсидій і пільг
На Львівщині пройдуть урочистості з нагоди відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені ...
Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього мешканців району
В області триває щорічний конкурс «Екологічно чистий населений пункт»
На Бродівщині відновлють русло річки Бовдурка