k2FtbBdWr1

Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв’язання проблем незавершеного будівництва

1

5 жовтня  у Львівській ОДА відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв’язання проблем незавершеного будівництва у Львівській області під головуванням т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксани Ткачук та голови постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Богдана Гагалюка.

На засіданні розглядались об’єкти незавершеного будівництва у сфері житлово-комунального господарства, доповідачем був департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації спільно з головами РДА, МВК, районних рад та ОТГ.

ВІдтак, заслухали кожен об’єкт незавершеного будівництва за результатами виїздів робочих груп на території області.

Зокрема, порушили питання щодо фінансування об’єктів та їх завершення у 2019-2020 роках. Також розглянули питання щодо включення об’єктів на фінансування до ДФР, обласних, місцевих та інших бюджетів.

Наступне засідання міжвідомчої робочої групи запланували на 10 жовтня.

За результатами доповідей галузевих департаментів будуть сформовані пропозиції щодо об’єктів незавершеного будівництва, після чого вони будуть презентовані на сесії Львівської обласної ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: