k2FtbBdWr1

Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Прапора України та Дня незалежності України

DSC07133 - Копія

Сьогодні, 17 серпня, відбулося друге засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня Прапора України та Дня незалежності України. Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Вашківського заслухано пропозиції та напрацювання щодо відзначення Дня незалежності України у місті Кам’янка-Бузька. Членами оргкомітету детально обговорено сценарій проведення заходу, визначено першочергові завдання. Зокрема, в день святкування буде відслужена панахида за загиблими Героям АТО у сквер ім. Небесної сотні та відбудеться покладання квітів до могил загиблих воїнів АТО у населених пунктах району. Також заплановано підняття Державного Прапора, нагородження кращих працівників району, проведення спортивних змагань, та святкового концерту.

Завершуючи засідання організаційного комітету, Андрій Вашківський зауважив, що всі заплановані заходи повинні пройти на достойному рівні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: