k2FtbBdWr1

Відбулося комісійне обстеження території на предмет можливості влаштування тимчасового місця посадки-висадки пасажирів

DSC05750 - Копія

12 листопада 2018 року робочою групою у складі першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського, начальника відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольги Савки, заступника міського голови Кам’янка-Бузької міської ради Юрія Кравця, провідного інженера відділу ремонтів та експлуатації автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Львівській області Бориса Олійника, старшого інспектора ВБДР Управління патрульної поліції у Львівській області капітана поліції Остапа Мельника та представника ТОВ ВКК «Еталон» Михайла Гонського проведено комісійне обстеження території у м. Кам’янка-Бузька по вул. Львівська, 27а на предмет можливості влаштування тимчасового місця посадки-висадки пасажирів.

Голова робочої групи Андрій Вашківський наголосив на необхідності створення безпечних умов руху транспорту та пішоходів, шляхом влаштування тимчасових місць посадки-висадки пасажирів у двох напрямках, з’їзду для громадського транспорту та нанесенні дорожньої розмітки «пішохідний перехід» у м. Кам’янка-Бузька по вул. Львівська на час проведення підготовчих та будівельних робіт по об’єкту будівництва «Реконструкція існуючої будівлі автостанції на вул. Львівська, 27а у м. Кам’янка-Бузька, Львівська область».

Заступник міського голови Юрій Кравець запропонував встановити тимчасову автобусну зупинку в напрямку м.Львова біля діючого місця паркування автотранспорту. Також повідомив, що заїзд на зупинку буде влаштовано силами міської ради.

За результатами виїзду, ТОВ ВКК «Еталон» зобов’язали підготувати проект схеми тимчасового руху громадського транспорту та місць посадки-висадки пасажирів, для подальшого погодження в Управлінні патрульної поліції та Службі автомобільних доріг у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: