k2FtbBdWr1

Відбулося методоб’єднання вчителів-логопедів шкільних логопедичних пунктів та дошкільних закладів району

IMG_6591

15 грудня  на базі Кам’янка-Бузької РПМПК відбулося методоб’єднання  вчителів-логопедів шкільних логопедичних пунктів та дошкільних закладів району. На методоб’єднанні обговорювалися питання про ефективність використання проведення артикуляційної гімнастики для підготовки артикуляційного апарату при формування звуковимови.

IMG_4993

 

 

Здатність відтворювати звуки є у кожної людини від народження. Згодом діти вчаться складати звуки в слова. Якщо з чіткістю вимови слів є проблеми, може допомогти дитині артикуляційна гімнастика. . Для дошкільників артикуляційна гімнастика є не лише передумовою формування фонетико-фонематичної компетентності, а й своєрідним тренажером, що допомагає їм збагачувати словниковий запас, удосконалювати граматичну будову та зв’язне мовлення, розвивати психічні процеси (сприймання, увагу та пам’ять різних модальностей, кінетичний і кінестетичний праксис), долаючи перешкоди, досягати поставленої мети – формування чіткого правильного мовлення.

 

IMG_6592

Вчитель-логопед Кам’янка-Бузького дошкільного закладу №3 Жовтанецька Ю.В. презентувала наочний матеріал для ознайомлення з органами артикуляції «Будиночок для язичка», що дуже цікаво та пізнавально для дітей. Також було логопедами обговорено про доцільність використання гастрономічно-логопедичних ігор, де всі вправи виконуються із солодощами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: