k2FtbBdWr1

Нагородження учасників АТО

АТО нагородження

У сесійній залі райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин, військовий комісар об”єднаного Радехівсько-Кам”янка-Бузького військового комісаріату Ігор Томачук вручили нагрудні знаки “Учасник АТО” військовослужбовцям, звільненим з військової служби, які перебувають на обліку у Радехівсько-Кам”янка-Бузькому ОРВК як учасники бойових дій. 

Звучав Державний Гімн України, присутні вшанували хвилиною мовчання новітніх героїв. Серед них – наші земляки Богдан Цікало, Володимир Шпирка, Василь Вихопень, Андрій Курочка, Василь Пашко, Сергій Грачов, Олег Вантух.АТО нагородження 1

Ведуча заходу – завідувач сектору культури райдержадміністрації Любов Водоніс надала слово очільнику району.

Роман Ткачишин сказав: “Низький уклін вам і велика шана, дорогі учасники АТО. Я кланяюся вашим рідним, ми в боргу перед вами. Адже ви не тікали від мобілізації, не були, як кажуть, хворими, а з честю виконали громадянський обов”зок захисту України. Ваш героїзм є для нас прикладом для наслідування. То ж, нехай Матінка Божа тримає вас і ваші родини у своїй опіці”.

Ірина Різник – учасниця зразкової студії “Вечірня зірка” РНД, якою керує Наталія Богачик,  та Артем Фришкевич виконали для присутніх патріотичні пісні.

Слово мав військовий комісар Ігор Томачук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: