k2FtbBdWr1

Відбулося обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки

Воля-Жовтанецька, Вискофедорівка (1)

6 березня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів зустрічі з мешканцями сіл Воля-Жовтанецька, Високофедорівка, Мазярка щодо обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки. Основним завданням таких обговорень є інформування громадськості про проведену роботу та обговорення проблем і перспектив розвитку сіл і міст на найближчі три роки.

Мешканців населених пунктів поінформували про проведену роботу щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янеччини. Протягом року у районі вдалося здійснити чимало позитивних змін у багатьох галузях, відкрити чимало об’єктів соціальної інфраструктури.

Присутні обговорили питання реставрації церкви Св. Михаїла у с.Воля-Жовтанецька, облаштування вуличного освітлення, ремонт комунальних доріг, ремонт Народного дому у с.Воля-Жовтанецька, облаштування дитячих та спортивних майданчиків у с.Воля-Жовтанецька, Високофедорівка та Мазярка, ремонт дороги загального користування місцевого значення С140815 Желдець – Воля Жовтанецька, ремонт дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, облаштування доріг інформаційно вказівними дорожніми знаками, реформа районного поділу в Україні тощо.

Присутні обговорили та напрацювали спільне бачення перспектив розвитку населених пунктів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Військовий комісар звернувся до військовозобов’язаних та громадян Львівщини
Через скарги підприємців двох митників підозрюють у корупції
Торік на Львівщині створили понад 1300 додаткових місць у дошкільних закладах
Основні вимоги Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі під час проведення зернозбиральн...
Кам’янка-Бузьке відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області запрошує громадян
В області навчають як протидіяти всиханню соснових насаджень