k2FtbBdWr1

Відбулося обговорення плану розвитку села Руда-Сілецька на 2019-2021 роки

Руда-Сілецька (2)

7 лютого відбулося обговорення плану розвитку села Руда-Сілецька на 2019-2021 роки. Основним завданням таких обговорень є інформування громадськості про проведену роботу та обговорення проблем і перспектив розвитку сіл і міст на 2019-2021 роки.

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський поінформував присутніх про проведену роботу щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янеччини. Зазначив, що протягом року у районі вдалося здійснити чимало позитивних змін у багатьох галузях, відкрити чимало об’єктів соціальної інфраструктури.

Присутні обговорили питання влаштування автобусної зупинки громадського транспорту с. Руда-Сілецька на дорозі загального користування державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, забезпечення балонами скрапленого газу, ремонт комунальних доріг тощо.

Було визначено пріоритетні об’єкти на 2019-2021 роки: влаштування автобусної зупинки громадського транспорту с. Руда-Сілецька на дорозі загального користування державного значення: Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, капітальний ремонт Народного дому с.Руда-Сілецька, поточний ремонт існуючих мереж вуличного освітлення, капітальний ремонт доріг комунальної власності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: