k2FtbBdWr1

Відбулося обговорення плану розвитку сіл Руда та Перекалки на 2019-2021 роки

IMG_20190313_170353 - Копія

13 березня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів зустріч з мешканцями сіл Руда та Перекалки щодо обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки. Основним завданням такого обговорення є інформування громадськості про проведену роботу та обговорення проблем і перспектив розвитку сіл і міст на найближчі три роки.

Присутні обговорили питання ремонту доріг комунальної власності у с.Перекалки та с.Руда, влаштування автобусних зупинок громадського транспорту на дорозі загального користування місцевого значення О140601 Рава-Руська – Гайок у с.Перекалки, підведення газопостачання до житлових будинків с.Перекалки, облаштування вуличного освітлення у с.Перекалки та Руда, реформа районного поділу в Україні, облаштування обочини у с.Руда тощо.

Було визначено пріоритетні об’єкти на 2019-2021 роки: ремонт доріг комунальної власності у с.Перекалки, влаштування автобусних зупинок громадського транспорту на дорозі загального користування місцевого значення О140601 Рава-Руська – Гайок у с.Перекалки, реконструкція могили борцям зо волю України в с. Перекалки, придбання вуличних тренажерів в с. Перекалки, реконструкція лінії 0,4 кВ (Монтаж лінії вуличного освітлення) в с. Перекалки, продовження реконструкції вуличного освітлення у с.Руда, реконструкція зони сімейного відпочинку у с.Руда.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Від перевиконання митних платежів на ремонт доріг скеровано майже 163 млн гривень
Демобілізовані воїни АТО отримають матеріальну допомогу
В області запровадять систему енергомоніторингу у бюджетних установах
Триває об’їзд районів: очільники області та правоохоронних структур побували на Жовківщині
Засідання робочої групи з організації харчування дітей у НЗ району
Про внутрішню торгівлю на інноваційних засадах дискутують в межах Міжнародної конференції