k2FtbBdWr1

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

IMG_20190620_110111

У райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Засідання провів голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Присутні розглянули листа Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області від 17.06.20119 №24_2-21/256 про спалах гострої кишкової інфекції. З даного питання виступили начальник Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Комар В.В., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Лосоха Г.Г. та заступник начальника Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП України у Львівській області, начальник слідчого відділення Бута О.М.

Комісія вирішила, що КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» проведе аналіз інфекційної захворюваності серед населення з метою своєчасного виявлення можливого заносу захворювань на які поширюються Правила санітарної охорони території та попередження їхнього епідемічного поширення; Кам’янка-Бузьке райуправління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області забезпечить неухильне дотримання норм санітарного законодавства,  проведе позапланові перевірки закладів харчування, які знаходяться на території Кам’янка-Бузького району. Також проведе семінар-навчання з керівниками закладів громадського харчування, які розташовані на території району, з метою донесення інформації щодо порядку та дотримання вимог санітарного законодавства та профілактики виникнення кишкових захворювань. Кам’янка-Бузький ВП ГУ НП України у Львівській області проінформує Кам’янка-Бузьку районну державну адміністрацію щодо відкриття кримінального впровадження та вжиття відповідних заходів, а також притягнення до відповідальності винних осіб, згідно ст. 325 Кримінального Кодексу України.

Комісія заслухала інформацію про результати перевірки ТзОВ «ЕКО МІТ» з питань виконання вимог Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» проведеної Кам’янка-Бузьким районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області за зверненням Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 06.06.2019 №4 протоколу засідання тимчасової робочої групи. З даного питання виступили начальник Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Комар В.В., завідувач Кам’янка-Бузького районного відділення Радехівського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» Тришньовська Л.В.

Було вирішено Кам’янка-Бузькому райуправлінню ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області проінформувати Кам’янка-Бузьку районну державну адміністрацію про результати позапланової перевірки, яка була проведена 12.06.2019 року у ТзОВ «ЕКО МІТ» на предмет дотримання вимог санітарного законодавства стосовно утилізації решток мертвих тварин, та надати відповідні матеріали перевірки, Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП України у Львівській області проінформувати Кам’янка-Бузьку районну державну адміністрацію про результати проведеної роботи з приводу незаконного захоронення у урочищі «Микитівка» села Забужжя. Державній екологічній інспекції у Львівській  області надати інформацію Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації про результати перевірки ТзОВ «ЕКО МІТ». Кам’янка-Бузькому районному відділенню Радехівського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» проінформувати Кам’янка-Бузьку районну державну адміністрації про результати перевірки води з джерел нецентралізованого водопостачання. Кам’янка-Бузькому райуправлінню ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області та Кам’янка-Бузькому районному відділенню Радехівського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» за результатами лабораторних досліджень води нецентралізованого водопостачання здійснити заходи щодо проведення очистки, промивки і профілактичної дезінфекції джерел нецентралізованого водопостачання. Кам’янка-Бузька райдержадміністрація проведе координаційну нараду за участі правоохоронних органів.

Також комісія розглянула лист Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області про ремонт та підтримку в належному стані протипожежного водопостачання на підвідомчій території. З даного питання виступив начальник Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Ціолковський І.В.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила: головам міської, селищних, сільських рад, балансоутримувачам водонапірних веж, пожежних водоймищ провести інвентаризацію водонапірних веж, які знаходяться на підпорядкованій території, визначити в селищах та сільських населених пунктах місця, ділянки для забору води пожежно-рятувальною технікою із природних та штучних водоймищ для цілей пожежогасіння, вжити заходів щодо їх облаштування пірсами, твердим покриттям для під’їзду до них пожежною технікою. Провести роз’яснювальну роботу з орендарями та власниками приватних ставків, водойм, щодо надання можливості забору води пожежною технікою у разі необхідності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: