k2FtbBdWr1

Відбулося розширене засідання призовної комісії Кам’янка-Бузького району

DSC05684 - Копія

З метою якісного та організованого проведення осіннього призову громадян району на строкову військову службу до Збройних Сил України, 6 листопада у залі Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбулося розширене засідання районної призовної комісії.

Засідання відбулося під головуванням голови районної призовної комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського. У роботі комісії взяли участь військовий комісар Ігор Німко, члени комісії, дільничні інспектори Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, голови місцевих рад, відповідальні за ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування.

Військовий комісар районного військового комісаріату Ігор Німко поінформував членів комісії про проблемні питання, які виникають у ході підготовки до проведення осіннього призову громадян у районі та надав пропозиції щодо їх вирішення.

За результатами розгляду зазначених питань прийняті відповідні рішення, спрямовані на безумовне виконання планового завдання осіннього призову

Підсумовуючи, голова районної призовної комісії Андрій Вашківський акцентував увагу на покращенні роботи з оповіщення призовників та своєчасне їх прибуття на району призовну комісію. Наголосив на належному веденні військового обліку, тісній взаємодії районної державної адміністрації, військового комісаріату та органів місцевого самоврядування з питань виконання встановлених завдань. А також доручив з відповідальністю поставитись до організації проведення призову громадян України на строкову військову службу, який, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, цього річ проводиться з 1 жовтня по 30 грудня 2018 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: