k2FtbBdWr1

Христина Замула взяла участь у святкуваннях 260-річчя храму у селі Батятичі

14

22 грудня голова райдержадміністрації Христина Замула взяла участь у Святій Божественній Літургії, святкуваннях 260-річчя храму св. Юрія Побідоносця с. Батятичі та освяченні новозбудованого парафіяльного будинку. Очільниця району привітала адміністратора храму о. Ігоря Домінського, священиків, своїх краян і побажала миру в серцях і державі, Господнього благословення над усіма родинами, розквіту української держави та духовного зростання кожного вірного Української Церкви.

“Нехай вашим найбільшим щастям у житті буде – любити Бога й служити своєму ближньому”, – сказала Христина Замула. 

Шість років тому батятицька парафія св. Юрія Побідоносця з благословення  владики Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїла Колтуна розпочала своє духовне зростання.  Завдяки вірним, жертводавцям було відновлено іконостас і кивот, замінено підвалини святині, покладено бруківку, перекрито три церковні куполи, споруджено огорожу, проведено  благоустрій території храму. Мешканці Батятич провели воду на цвинтар, спорудили каплицю Покрови Пресвятої Богородиці і встановили нову скульптуру у каплиці Архистратига Михаїла, що при в’їзді у село.
Серця учасників урочистої Літургії з трепетом очікували  освячення новозбудованого парафіяльного будинку, в якому є просторий катехитичний клас.  Будинок споруджували чотири роки. Там є належні умови для проживання духівника та його сім’ї, клас для навчання катехизму.

На завершення заходів настоятель храму о. Ігор сердечно подякував усім, хто долучився до будівництва будинку і відновлення храму, подякував священнослужителям, своїм парафіянам із сіл Батятичі ти Липники, людям, які прибули на торжество, всім учасникам богослужіння.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: