k2FtbBdWr1

Відбулося віче з нагоди відзначення 155-річчя з дня смерті Т.Г.Шевченка та 151-річчя з дня першого публічного виконання Гімну України «Ще не вмерла України…»

вапапррр

10 березня відбулося віче з нагоди відзначення 155-річчя з дня смерті Т.Г.Шевченка та 151-річчя з дня першого публічного виконання  Гімну України «Ще не вмерла України…» на слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького біля пам’ятника Великому Кобзареві. У віче взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, керівник апарату Любов Височанська, преосвященні отці, громадськість Кам’янеччини.

Всечесні отці  відслужили панахиду. Слово про Великого Українського Пророка Тараса Шевченка виголосив о. Юрій Мовчан. Від влади та громадськості були покладені корзини квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.

Завідувач сектору культури Любов Водоніс зачитала рядки про Гімн України від його створення, першого публічного виконання та до прийняття Верховною Радою України: «Законопроектом пропонувалося затвердити як Державний Гімн національний гімн на музику Михайла Вербицького зі словами першого куплета і приспіву пісні Павла Чубинського «Ще не вмерла України».

Цей закон підтримали 334 народних депутати, проти висловилися 46 з 433, що зареєструвалися для голосування. Не брали участі в голосуванні фракції Соцпартії і Компартії. З прийняттям цього закону Стаття 20 Конституції України набула завершеного вигляду. Національний гімн на музику Михайла Вербицького отримав слова, затверджені законом.»

Також під час віче згадали і про незламну жінку Надію Савченко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: