k2FtbBdWr1

Відбулося виїзне розширене засідання Колегії управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно зі засіданням виконкому відділення НОК України у Львівській області

DSC_0165

У п’ятницю, 23 червня, з нагоди відзначення Олімпійського дня в Кам’янка-Бузькому районі відбулося виїзне розширене засідання Колегії управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно зі засіданням виконкому відділення НОК України у Львівській області. Засідання відбулося за головування заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксани Вацеби.

Захід розпочався у районному Народному домі за участю голови райдержадміністрації Володимира Кирилича та голови районної ради Тараса Келеберди.

У вітальному слові очільник району зазначив, що радий приймати такий захід на теренах Кам’янецького краю. «У фізичну культуру та спорт необхідно інвестувати значні кошти: по-перше – у розбудову спортивної інфраструктури, а по-друге у людей – у дітей, які займаються спортом та у педагогічний склад. Я впевнений, що найкращий спосіб інвестувати гроші це інвестувати їх у спорт. Адже інвестуючи у фізичну культуру ми інвестуємо у здоров’я наших людей, у здорове майбутнє. Фінансова підтримка має бути постійною. – озвучив Володимир Кирилич. – Тож бажаю усім учасникам Колегії гарно провести час на території нашого району та плідної праці».

Також до привітального слово був запрошений голова районної ради Тарас Келеберда.

Члени Колегії спільно з керівниками структурних підрозділів галузі молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, керівниками фізкультурно-спортивних товариств Львівщини та директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл області обговорили низку питань порядку денного. Зокрема, стан і перспективи розвитку фізкультурно-спортивного руху в Кам’янка-Бузькому районі та про антидопінговий контроль у спорті.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту та з нагоди відзначення «Олімпійського Дня 2017» були відзначенні кращі фахівці галузі та ті хто долучився до розвитку спорту на Львівщині.

Світлини на нашій сторінці у Facebook 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: