k2FtbBdWr1

Відбулося засідання 35 сесії районної ради

117167047_325301612184860_6942524782232856960_n

4 серпня 2020 року у Кам’янка-Бузькому Народному домі відбулося засідання 35 сесії районної ради, яке провів голова районної ради Тарас Келеберда. В пленарному засіданні взяли участь 24 депутати, а також  голова Кам’янка-Бузької РДА Христина Замула, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), представники правоохоронних органів та медицини.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району.

Депутати заслухали інформацію Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району, а також інформацію Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області щодо проведеної роботи працівниками поліції за другий квартал 2020 року.

Депутати затвердили депутатські запити та звернення, затвердили районні Програми на 2020 рік, внесли зміни та доповнення у рішення сесій Кам’янка-Бузької районної ради. Прийняли рішення з наступних питань порядку денного: Про відновлення роботи КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» у штатному режимі; Про делегування представника Кам’янка-Бузького району для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу Львівської області; Про створення комунальної установи«Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради; Про передачу будівлі за адресою м. Кам’янка-Бузька, вул. І Франка, 14 на баланс виконавчого апарату Кам’янка-Бузької районної ради; Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Гайок Кам’янка-Бузького району Львівської області; Про затвердження розпоряджень голови Кам’янка-Бузької районної ради; Про затвердження розпоряджень голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 800 тис гривень – для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні
Розпочалась реєстрація на ЗНО-2017
Річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили мистецьким флеш-мобом
26 вересня в приміщенні адмінбудинку Стародобротвірської сільської ради відбудеться зустріч голови Р...
Фермерам загрожує півмільйона штрафу за відсутність ліцензії на зберігання пального
Завершено взаємозвірку з відповідальними особами органів реєстрації місцевих рад району