k2FtbBdWr1

Відбулося засідання комісії з захисту прав дитини

комісія

10 серпня 2015 року перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Роман Ткачишин провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

В ході роботи комісії було  розглянуто наступні питання: про доцільність/недоцільність поновлення батьківських прав;  про розгляд листа ВДВС Кам’янка-Бузького РУЮ  щодо доцільності/недоцільності надання дозволу на реалізацію нерухомого майна;  про розгляд листа щодо доцільності/недоцільності  надання дозволу на реалізацію його нерухомого майна; щодо доцільності/недоцільності влаштування дітей у дитячі заклади у зв’язку з важким матеріальним становищем; щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

Під час засідання комісії Роман Ткачишин неодноразово зазначав, що у вирішенні будь-яких проблем соціально-побутового чи міжособистісного характеру діти в жодному разі не повинні ставати заручниками ситуації. Завжди є компромісні шляхи вирішення проблем що склалися, однак інтереси та права дітей мають стояти на першому місці за будь-яких обставин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: