k2FtbBdWr1

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів району

image-0-02-05-5c9080d1a4a6c736ffe75fb8db49f2f728611767c331102ecd54731eef207ae7-V (4)

15 березня  2017 року  на базі Кам’янка-Бузької РПМПК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів району на тему «Теорія і практика діагностичної та корекційної діяльності вчителя логопеда»

Засідання розпочала керівник методичного об’єднання Ткачишин Н.Б,підкресливши особливу актуальність питання. У роботі засідання взяла участь завідуюча районної психолого-медико-педагогічної консультації Поломана М.В.Вона наголосила на тому, що основними завданнями вчителів-логопедів є своєчасна кваліфікована діагностика стану розвитку дитини, спрямована на раннє виявлення мовленнєвих порушень у дітей і надання їм своєчасної професійної допомоги. Методист  по дошкіллі  Магеровська Н.Ф. ознайомила з навчально-методичним посібником Ю.Рібцун» Дошкільнятко»

Також вчителями-логопедами опрацьовано ряд інструктивно-методичних та нормативно-правових документів з питань корекційної освіти; ознайомлено з новинками педагогічної, методичної та корекційної літератури.

З метою обміну досвіду щодо планування сучасних форм корекційної роботи вчителі-логопеди організували педагогічний колаж «Я так роблю…».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: