k2FtbBdWr1

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства

PC230005-0-09-45-580

  Відділ освіти райдержадміністрації інформує, що у ЗОШ І-ІІІ ступенів селища Добротвір відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів  історії  та  правознавства.

У ході засідання члени міжшкільного методичного об’єднання і молоді вчителі  відвідали  відкритий  урок з історії у 6 класі на тему «Наукові знання,  освіта   та  писемність у Стародавньому Китаї», який провела вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів  смт Добротвора  Неколайчук М.П.

Урок було проведено у формі практичного заняття, під час якого учні здійснили уявну подорож до  Стародавнього Китаю.  Школярі продемонстрували свої знання, набуті на попередніх уроках, уміння  працювати  з текстовими та візуальними джерелами, порівнювати, робити висновки.

Шестикласники працювали в групах, аналізуючи матеріал,   в парах розглядали проблемні ситуації.  Здобуті на уроці знання фіксували у запропонованих таблицях.

Після уроку відбулось обговорення, на якому члени методоб’єднання поділились  власним  баченням  у  проведенні  практичних занять у 5-6 класах як нового виду діяльності учнів згідно з Державним стандартом базової  і  повної  середньої  освіти.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: