k2FtbBdWr1

Відбулося засідання мобільної групи

НАРАДА

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександра Кравець взяла участь у черговому засідання мобільної групи, яке відбулось у Кам’янка-Бузькому районному центрі зайнятості. Дане засідання проводилось з метою узгодження подальших спільних дій та комплексного вирішення соціальних питань та питань працевлаштування внутрішньо переселених осіб зі сходу країни та військовослужбовців, демобілізованих після участі у воєнному конфлікті на Донбасі.
У роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, керівництво районного центру зайнятості, заступник начальника районного управління соціального захисту населення. Кожен із учасників засідання розповів про свій досвід роботи зі згаданою категорією громадян.
Вирішили у травні поточного року у приміщенні центру зайнятості в рамках проведення тижневика “Під одним дахом” організувати зустріч з представниками всіх соціальних структур району — медицини, освіти, соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для з’ясування що саме потребують переселенці, учасники антитерористичної операції та сім’ї загиблих воїнів АТО та як найкраще їм допомогти. Головне, щоб люди не залишались на самоті зі своїми проблемами та відчували реальну підтримку інших.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: