k2FtbBdWr1

Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди святкування 500 – річчя заснування села Полонична

Полонична головна

6 листопада село Полонична відзначатиме свій ювілей. Аби урочистості пройшли гідно і організовано – підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

18 жовтня у приміщенні Полоничнівської сільської ради під головуванням сільського голови Ігоря Ваврука відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей з відзначення 500 – річчя заснування села Полонична.

У засіданні оргкомітету взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр, завідувач сектору культури РДА Любов Водоніс, голова громадської організації захисту прав та інтересів воїнів АТО Роксана Терлецька.

На засіданні були розглянуті наступні питання: проведення Полоничнівської ярмарки, майстер-класів для малечі, залучення до святкувань художніх колективів Кам’янеччини. Також, у ході проведення засідання було узгоджено з присутніми програму свята

У рамках святкувань відбудеться Літургія в церкві Собору Пресвятої Богородиці, Панахида біля символічної могили борцям за волю України, святковий концерт та багато цікавого.

Голова оргкомітету Ганна Левицька надала конкретні доручення відповідальним за підготовку до свята та встановила терміни їх виконання.

Довідка Кам”янка-Бузької ЦРБ: село Полонична розташовано поблизу Незнанова. воно постало 1516 р. на місці колишнього татарського полону, де тримали ясир і зігнану звідусіль худобу. Населення села становить 590 осіб. Віддавна його жителі займаються хліборобством, вирощують городину, утримують свійських тварин і птицю, заготовляють й обробляють деревину. 1728 р. у Полоничній збудовано церкву Собору Пресвятої Богородиці, яка й сьогодні є духовним осередком села. Тут діють Народний дім, загальноосвітня школа, фельдшерсько-акушерський пункт.

DSC03971


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: