k2FtbBdWr1

Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

DSC03439 - Копія

11 липня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяв участь заступник директора департаменту економічної політики – начальник управління промисловості і підприємництва Андрій Кісера.

На засідання було запрошено працедавців Кам’янка-Бузького району, в діяльності яких, робочою групою виявлено факти використання незареєстрованих трудових відносин. Також присутні заслухали представника підприємства, яке за інформацією Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області виплатило заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 3723 грн.

Запрошеним підприємцям були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками та забезпечення зростання заробітної плати.

Андрій Вашківський наголосив, що легалізація трудових відносин забезпечує право працівника на гідну пенсію, інші соціальні пільги, виплати та сприяє сплаті податків. А сплачені податки – це відремонтовані дороги, добудовані школи, теплі лікарні та освітлені вулиці міст і сіл, це більше коштів на підвищення рівня і якості життя громадян.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Планується ямковий ремонт дороги
У жовтні на дороги Львівщина додатково отримає близько 75 мільйонів гривень
Олег Синютка вимагає пояснень у служб щодо відсутності газу та електрики в оселях мешканців
Кінцеві зупинки усіх обласних маршрутів будуть на найближчих автостанціях – позиція Львівської ОДА
Понад тисяча дітей з усієї області відвідають заходи до Дня Святого Миколая
Торік для 17-ти учасників АТО закупили квартири, - звіт департаменту соцзахисту