k2FtbBdWr1

Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

IMG_20180620_100214 - Копія

20 червня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні присутні заслухали представників підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 3723 грн.

Андрій Вашківський наголосив на необхідності збільшення розміру зарплати  Від заробітної плати залежить соціально-економічний розвиток району. Рівень заробітної плати є базою для нарахування податків і зборів, зокрема податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Запрошені підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального рівня, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками та забезпечення зростання заробітної плати.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: