k2FtbBdWr1

Відбувся 28-ий районний фестиваль духовної пісні “Слава во вишніх Богу”

51748933_471940333342460_3900186022549389312_n

10 лютого в Районному Народному домі відбувся 28-ий районний фестиваль духовної пісні «Слава во Вишніх Богу». В ньому взяли участь церковні та шкільний хорові колективи, вокальні ансамблі храмів та народних домів району, творчі колективи художньої самодіяльності.

Програму фестивалю відкрив хоровий колектив ПЦУ Різдва Пресвятої Богородиці, настоятель храму о.Володимир Котоус, керівник – Богдан Ковалюк, із твором «Слава во вишнім Богу».

Кожен із колективів від іменні райдержадміністрації та районної ради був нагороджений подяками за плідну працю у відродженні та збереженні пісенної духовної спадщини, піднесенні престижу духовної пісні, утвердження культурної спадщини українського народу та участь у районному фестивалі духовної пісні «Слава Во Вишніх Богу».

Духовна пісня є однією зі святинь нашого українського народу, його найціннішим духовним скарбом. Здавна Україна славилася піснями, які дбайливо передавалися від покоління до покоління.

Глядачі в залі були в захваті, учасники своїм чудовим звучанням та мелодійними творами, дарували усім присутнім тепло у серцях, позитивні емоції, хороший настрій та усмішку на обличчі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перелік земельних ділянок на Львівщині для учасників АТО доступний онлайн
Львівщина стане активним учасником програм Євросоюзу із боротьби з корупцією, підприємництва та вищо...
Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір
У Новояворівську відбувся популяризаційний захід «Інваспорт запрошує до гри в боча»
Відбувся фестиваль патріотичної пісні «Сурми звитяги»
На Личаківському цвинтарі вшанували пам'ять полковника УГА Дмитра Вітовського