k2FtbBdWr1

Відбувся 5-й круглий стіл з питань реалізації програми «Гідна старість»

1

Під час круглого столу представники МБФ «Let’s help» спільно  з керівниками департаментів соціального захисту населення, геріатричних пансіонатів та Департаменту реалізації національного превентивного механізму обговорили  важливі питання щодо покращення умов  проживання людей похилого віку у геріатричних пансіонатах.

В першій половині зустрічі директор МБФ «Let’s help» відзвітувала про надану благодійну допомогу в межах проекту «Гідна старість».

Варто зазначити, що протягом 4 кварталу 2018 року благодійну допомогу отримали 3 геріатричних пансіонати та 9 відділень стаціонарного догляду Львівської області, зокрема  допомогу надано  на загальну суму 176248 грн.

Також, представником Департаменту реалізації національного превентивного механізму повідомлено учасникам зустрічі важливу інформацію щодо дотримання прав людини та покращення умов проживання мешканців геріатричних закладів, гідне ставлення до кожного підопічного.

В рамках зустрічі, представниками МБФ «Let’s help» представлено досвід проведення навчальної програми  для працівників геріатричних пансіонатів. Керівники закладів, у свою чергу, надали зворотний зв’язок стосовно результатів навчання та акцентували увагу на важливості навчання для своїх працівників – саме ті знання, які персонал отримує від навчання, істотно покращують мотивацію та ставлення до осіб, які проживають у геріатричних пансіонатах.

Довідково:

Метою програми «Гідна старість» є забезпечення гідних умов перебування самотніх літніх людей в геріатричних установах, зокрема створення  атмосфери рідного дому, та привернення уваги суспільства до їх проблем і потреб.

Проект «Гідна старість» реалізується у Київській, Львівській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях.

Співпрацю  з МБФ «Let’s Help»  розпочато  з 2018 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Глобальний провайдер телекомунікаційних послуг Veon шукає працівників серед львівських студентів
На Львівщині урочисто відзначили 90-річчя з дня народження Василя Макуха
За Програмою енергозбереження мешканцям області відшкодували понад 2 млн гривень
Турка-Східниця: в області триває ремонт автомобільної дороги
Бюджетна комісія внесла зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської ...
9 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на ділянки державної форми власності